Blogs & inspiratie
IJsbellen maken | Een winters kunstwerk van bellen
Gepubliceerd op 6 januari 2025
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
De besneeuwde straten en ijspegels aan de daken zijn eigenlijk al kunst op zich, maar met deze mooie bellen kun je het winterse uitzicht nog mooier maken!
Dit heb je nodig:
– 100 gram suiker
– 2 eetlepels water
– 1,5 kopje water
– 1,5 kopje afwasmiddel
– 1 leeg potje bellenblaas
Aan de slag!
1. Maak eerst suikersiroop door de suiker te mengen met de 2 eetlepels water.
2. Meng dan het water en afwasmiddel door de suikersiroop.
3. Giet het mengsel in een leeg potje bellenblaas.
4. Laat het goed afkoelen. Zet je flesje met sop bijvoorbeeld al eerder buiten, zodat het goed koud wordt.
5. Blazen maar!
Lukt het niet meteen? Laat je bellenblaas nog verder afkoelen. Zet het flesje met sop al eerder buiten zodat het goed koud wordt, maar nog net niet bevriest! En hoe hoger je de bellen blaast, hoe groter de kans op prachtige ijsbellen. Ook leuk: bellen in kleur! Met een drupje limonadesiroop in de bellenblaas krijgen je bellen een nieuw tintje.
Meer winter inspiratie? Klik op de roze website button
Lees ook:
Alle blogs
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!
24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Veel plezier met maken! :)
7x DIY tips voor Pasen
Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!Meer inspiratie
Paastip! Lammetjesdag Holtinger Schaapskudde
Op 2e Paasdag is het 'kroamschudden' bij de Holtinger Schaapskudde in Havelte.
Lammetjesdag Ruinen
Een gezellige lammetjesdag bij de schaapskudde in Ruinen! Komen jullie ook de lammetjes zien dartelen?
Paasspeurtocht | Gevangenismuseum
Kom het paasweekend naar het Gevangenismuseum, leuk, leerzaam én boeiend dagje uit voor het hele gezin!