Blogs & inspiratie
Makkelijk: zelf stoepkrijt maken
Gepubliceerd op 28 april 2024
Stoepkrijt kun je niet alleen in de winkel kopen. Je kunt ook heel makkelijk zelf stoepkrijtverf maken! Super leuk om met een kwast op de stoep een kunstwerk te ontwerpen! Wij hebben dit makkelijke recept voor je getest.
Zelf makkelijk stoepkrijt maken
Wist je dat je heel makkelijk zelf stoepkrijtverf kunt maken?

Dit heb je nodig
– 250 ml water
– 250 ml meel (of maizena)
– 2 eetlepels afwasmiddel
– voedingskleurstof
– een muffinvorm of losse bakjes
– verfkwasten
Meng het water, het meel en het afwasmiddel tot een glad mengsel. Verdeel dit over de bakjes. Voeg per bakje net zoveel kleurstof toe als je wilt.
Deze stoepkrijtverf breng je het makkelijkste aan met een kwast.
TIP: Een muffinvorm is extra handig om alle kleurtjes in te mengen.

Lees ook:
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!Meer inspiratie
Warners Wondere Wereld | Miramar Zeemuseum Vledder
Warners Wondere Wereld word je meegenomen op de grote reis van haar leven.
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum