Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Met Bas de Das

Op avontuur met Bas de Das in Balkbrug!

Het Speelnatuurpad in Balkbrug is een vrij toegankelijk speel-, ontdek- en belevingspad. 

Door de poort te openen en het pad van Bas de Das te volgen, maken kinderen kennis met verschillende huisjes en verstopplekken van de dieren in het Reestdal.

De takkenril van de Egel, een insectenmuur, de libellen en kikkerpoel, klimmen in het huisje van de Specht en ervaar hoe het is om in een levensgrote Koolmezenkast te zitten.

Aan het eind, op de speelplek, kunnen kinderen naar hartenlust spelen, klimmen, klauteren, sjouwen, hutten bouwen; het mag en kan allemaal!

Startpunt is Bezoekerscentrum De Wheem in het Reestdal. 

Nieuwsgierig? Klik op de “roze” button!

Bezoekerscentrum De Wheem

Oud Avereest 22

7707 PN Balkbrug

Openingstijden Zie website!
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie bij Zeemuseum Miramar

Super leuke kinderactiviteiten bij Miramar Zeemuseum in Vledder.

Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum

Pasen en meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum

Ontdek de Hunebedden

Ontdek de Hunebedden, prehistorie, ijstijden, natuur en meer met de kids!

Laarzenpad Norg

Ontdek het laarzenpad in Norg! Plezier voor het hele gezin!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!

Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!

Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief