De wereld van OERRR
Bij bezoekerscentrum Dwingelderveld ligt speelnatuur waar je blij van wordt!
Bij het bezoekerscentrum Dwingelderveld is er een speurtocht verkrijgbaar die kinderen op een andere manier naar hun omgeving laat kijken.
Kom langs en ervaar ‘De Wereld van OERRR’. Het zal je verrassen! Een reis door de wereld van OERRR
Rondom het bezoekerscentrum is er van alles te zien en te doen. Een natuurlijke speelplek met waterplassen, een waterpomp waar je naar hartelust water op kunt pompen, dammen kunt maken, zandkastelen kunt bouwen en nog veel meer. Ken je het ‘Mozespad’ al? Als je daar door loopt waan je je bijna onder water. Je kunt precies zien wat er in, op en onder water gebeurt.
In het voorjaar kun je de ontwikkeling van kikkerdril tot echte kikker helemaal volgen in het ven. En in de zomer waan je je in een echt dorp als je door de bramentunnel het wilgenhuttendorp binnen sluipt. Wil natuurlijk mag een klimtoestel niet ontbreken! Genoeg ingrediënten om een gezellige middag in de natuur door te brengen.
Nieuwsgierig? Klik op de “roze website” button voor meer info!
Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Benderse 22
7991 NG Ruinen
Openingstijden
Zie website!Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Werelderfgoed Publieksdag Veenhuizen
Ontdek de wereld in één dag… gewoon in Veenhuizen, Drenthe. Komen jullie ook?
Warners Wondere Wereld | Miramar Zeemuseum Vledder
Warners Wondere Wereld word je meegenomen op de grote reis van haar leven.
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het GevangenismuseumBlogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!