Het Boomkroonpad
Een spannende tocht door de worteltunnel. Als een eekhoorn door de toppen van de bomen!
Rondom Buitencentrum Het Boomkroonpad is heel veel te beleven! Een spannende tocht door de worteltunnel. Als een eekhoorn door de toppen van de bomen. Spelen op De Bosweide of in Het Lorkenspeelbos, waar niets hoeft en veel mag. Hutten bouwen bijvoorbeeld of broodjes bakken. Samen op speurtocht door het woud of wandel langs de mooiste plekjes van de boswachterij.
Het Boomkroonpad is 150 meter lang en een beleving duur van ongeveer 30 minuten. Daarnaast is het ook het startpunt van boswandelingen door de boswachterij Gieten-Borger. Breng ook een bezoek aan het buitencentrum. Naast een aansprekende presentatie over het bosleven en een boswinkel krijg je hier alle informatie voor een plezierige dag, middag of ochtend in het bos.
Buitencentrum Boomkroonpad
Steenhopenweg 4
9533 PN Drouwen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Prijs: € 4.00Kind t/m 12 jaar: € 2.00
Toon op kaart
Meer inspiratie
De Drentse Koe
Speel- en IJsboederij de Drentse Koe. Een heerlijke plek om met de kids te spelen!
2,5 km Beleving met de kids
Water oppompen, klauteren, genieten zijn de belangrijke ingrediënten van dit belevingspad in Hoogersmilde
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x Sint Maarten vieren Drenthe
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Wij hebben de leukste tips voor Sint Maarten verzameld en wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
Dé Sinterklaas intochten 2026 van Drenthe
De leukste sinterklaasintochten van 2026 in Drenthe! Zaterdag 14 november is het eindelijk weer zover!