Een plek voor iedereen!
Laagdrempelig, actief, speels, verrassend, uitdagend, leerzaam, gratis en vooral leuk!
Sinds 2015 is in Assen het Duurzaamheidscentrum (DCA) te vinden. Het centrum is leuk voor jong en oud en naast uitje in je vrije tijd.
Er zijn dagelijks verschillende activiteiten te doen, begeleid maar ook om zelfstandig te doen, en vanaf het centrum zijn er wandelroutes te lopen in het Asserbos.
Het Duurzaamheidscentrum beschikt over horeca gelegenheden met uitzicht op het Asserbos en kinderboerderij De Hofstede.
Parkeren is mogelijk op parkeerterrein de Stadsbroek. Om hier te komen kan de Bonte Wever aangehouden worden. Vanaf het parkeerterrein is het ongeveer 200 meter lopen.
Nieuwsgierig geworden? Klik op de “roze website” button!
Duurzaamheidsentrum Assen
Bosrand 2
9401 SL Assen
Openingstijden
Zie website!Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst: 14x knutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
De 8x binnenspeeltuinen in Drenthe!
Dit zijn de 8x leukste binnenspeeltuinen en trampolineparken om te bezoeken, in Drenthe! Weer of geen weer!
Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen
Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regenachtige dagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?