Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Avontuurlijk verhaal en pad

Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!

Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, het houten pad bestaat echt in de bossen van Staatsbosbeheer Orvelte!

In het begin is het pad makkelijk te lopen. Verderop moet je oppassen! Dan loop je weer hoog tussen de bomen en even later weer laag langs het water. Je kunt Theodoor laten knorren, vogels laten fluiten en schapen laten blaten. Of klim in de holle boom, maak muziek of verstop je in een vossenhol.

Startlocatie: vanaf de brink in Orvelte staat het Houten Pad van Theodoor goed aangegeven. Het beginpunt ligt ca. 1 km verderop in het bos. De kleur van de paaltjes is roze.

Het boekje over het varkentje Theodoor is verkrijgbaar bij Zoobizar in Orvelte.

Het houten pad van Theodoor

De Wiet 4

9441 PK Orvelte

Prijs Gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kerstvakantie in het Gevangenismuseum

Kom deze kerstvakantie naar het Gevangenismuseum en ontdek de leuke activiteiten!

Ontmoet een oermens!

Kerstvakantie bij het Hunebedcentrum: Ontmoet een oermens!

Avontuurlijk verhaal en pad

Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!

Op avontuur in het Universiteitsmuseum

Ontdek in de kerstvakantie de wetenschap in de knutsel- en experimentenzaal in het Universiteitsmuseum.

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

23 tips voor een knallend Oud & Nieuw met kinderen!

Met deze 23 tips voor Oud & Nieuw, maak je er zeker een gezellig feestje van met de kinderen.

12x Kerstvakantietips in Drenthe! Wat gaan jullie doen?

Ben jij even blij dat je in Drenthe woont! Want, er is zo veel te doen in deze kerstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, spelen op de boerderij of terug in de tijd. Vervelen is geen optie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief