Ontdek de Hunebedden
Ontdek de Hunebedden, prehistorie, ijstijden, natuur en meer met de kids!
Het Hunebedcentrum is de locatie waar een museum over hunebedbouwers, een keientuin, de poort van De Hondsrug Unesco Global Geopark, een keientuin en het oertijdpark samen het verhaal van de Drentse prehistorie vertellen.
Het is fantastisch voor de kids om meer te weten over prehistorie, ijstijden, natuur en nog veel meer. Daarom helpt het Hunebedcentrum graag een handje en biedt het verschillende manieren om kennis op te doen. Van oerschool tot oerverhalen.
Ontdek mee! Klik op de roze website button voor meer info!
Hunebed centrum
Hunebedstraat 27
9531 JT Borger
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Bajesdag 2026 | Gevangenismuseum
Kom ongestraft zitten in het Gevangenismuseum! Ontdek alle info hier over de Bajesdag van 2026
Kinderactiviteiten Canondagen
Ontdek samen de geschiedenis van Nederland tijdens de Canondagen in musea en andere instellingen.
kids Prentenboekjesfestival (2+ en 4+)
De foyer van De Tamboer wordt omgetoverd tot een prachtige Prentenboekenstad waarin naar hartenlust in kaBlogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!
Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
23 tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!