
Struunpad Koekangerveld
Struunpad Koekangerveld
Natuur en landschap zijn om van te genieten! Lekker struinen door een prachtig natuurgebied over onverharde paden…
De start van het Struunpad is bij het infobord bij Dorpshuis “De Veldhoek” aan de Ruinerweg in Koekangerveld. Op het infobord staat de gehele route aangegeven. De route is duidelijk gemarkeerd, dus verkeerd lopen is niet mogelijk. Diverse objecten op de route zijn voorzien van informatieborden. Sommige informatieborden zijn voorzien van QR-codes (quick response). Met een smartphone en geschikte app is het mogelijk om meer informatie over bepaalde objecten op te vragen.
Meer info? Klik op de roze website button
Meer inspiratie


Activiteiten Miramar Zeemuseum tijdens de herfstvakantie
Maak je eigen schelpenlichtje, kom naar de open laboratoriumdag of naar de plasticsoepmiddag bij Miramar.
Herfstvakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Wil je iemand in de boeien slaan, je verstoppen in een oude cel, of met een oude Boevenbus mee?
Herfstvakantie activiteiten
Kom naar het Hunebedcentrum deze herfstvakantie en ontdek hun (gratis) oer activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!