Herders van Balloo
Benieuwd waar de schaapskooi van Balloërveld uithangt?
De schaapskudde van het Balloërveld is met 400 Drentse heideschapen de grootste kudde van Drenthe. Dagelijks trekt de herder met de kudde het heideveld op. Op het informatiepaneel bij de schaapskooi wordt iedere dag gemeld waar de kudde op die dag te vinden is.
Je vind de schaapskooi naast het informatiecentrum aan de rand van het natuur- en heideveld. Van 1 maart tot 1 november is het informatiecentrum dagelijks geopend van 9.00 tot 18.00 uur. De rest van het jaar is het informatiecentrum te bezoeken op zaterdag en zondag en tijdens de kerst- en krokusvakantie.
Meer info? Klik op de “roze” website button!
Schaapskooi Balloerveld
Crabbeweg 2
9458 TE Balloo
Openingstijden
Zie websitePrijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Vind herfstschatten en ga daarna leuk aan de knutsel!
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.