Speelparadijs Coevorden
Veel binnen en buiten speelplezier bij speelparadijs Cowboys & Indianen!
Het Speelreservaat biedt kinderen van 1 t/m 12 jaar de gelegenheid om lekker binnen en buiten op de vele speeltoestellen te spelen.
Trampolines, touwbruggen, glijbanen, schietkanonnen, springkussens, ballenbaden, fietsen, en nog veel meer speelplezier. Ook kun je een leuk potje voetballen in de toffe voetbalkooi!
Beklim de unieke klimmuur (boulderwand), spannend en uitdagend! Voor de oudere kinderen en ouders/verzorgers zijn er diverse spelen zoals Glow in the dark midgetgolf en Western midgetgolf, poolbiljart, bowlen, tafeltennis, airhockey enz.
En om de dag helemaal fantastisch te maken kunt u allerlei lekkers bestellen uit onze keuken.
Zin om te beleven? Klik op de “roze website” button voor meer info!
Speelparadijs Cowboys & Indianen
Monierweg 2
7741 KT Coevorden
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!