Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mammoetspoor

Mammoetspoor Holtingerveld, speurtocht voor kinderen. Volg het spoor van Moeno de Mammoet.

“In de mammoettijd, toen er nog geen mobieltjes waren, konden mensen toch berichtjes achterlaten. De jagers en verzamelaars stapelden kleine hoopjes stenen of ze legden takken op de weg.
Of ze maakten met een stokje een teken in het zand, bijvoorbeeld een pijl om aan te geven welke kant ze op waren gelopen.
Maak nu zelf een teken op de weg. We geven je een paar voorbeelden, maar je mag ook zelf iets bedenken. Wat heb je verteld?”

Dit is een van de opdrachten die kinderen tegenkomen als ze het spoor van Moeno de Mammoet volgen. Een nieuwe beleefroute voor kinderen van 2,7 kilometer, die is uitgezet vanaf het Informatiecentrum Holtingerveld. Het gaat over de Havelterberg, langs de hunebedden en natuurlijk is er ook een opdracht bij de schaapskooi.

Dus heb je zin in klimmen, sjorren, speuren en toeteren? Wil je weleens weten hoe het is om te leven zoals de mensen van heel, heel vroeger? Haal dan de buidel op bij de balie van de Tourist Info en volg het spoor van Moeno!

Klik op de roze website button voor meer info!

Tourist Info/ Toegangspoort Holtingerveld

Van Helomaweg 18

7971 PX Havelte

Openingstijden Elke woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag 10.30 - 15.30 uur
Elke zondag 11.00 - 15.00 uur
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Indoor Speelparadijs Funzone Hoogeveen

Funzone in Hoogeveen. Indoor speelparadijs voor groot en klein.

Maak je eigen mini-mummiedier

Ga in de voorjaarsvakantie mee op reis naar het oude Egypte en maak een mini-mummie-dier!

Voorjaar bij de Drentse Koe

Weer of geen weer! Voorjaars activiteiten bij de Drentse Koe deze krokusvakantie! Ontdek ze hier!

Naar het Universiteitsmuseum

Beleef wetenschap met het hele gezin in het Universiteitsmuseum Groningen tijdens de voorjaarsvakantie!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Olympische Winterspelen bij je thuis

Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen toffe winterspelletjes doen!

24x beleefbossen in het Noorden

Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!

De 8x binnenspeeltuinen in Drenthe!

Dit zijn de 8x leukste binnenspeeltuinen en trampolineparken om te bezoeken, in Drenthe! Weer of geen weer!

Voorjaarsvakantie tips en uitjes in Drenthe!

De voorjaarsvakantie staat voor de deur, we mogen er gelukkig weer lekker op uit én er is weer allerlei leuks te doen! Hieronder hebben wij onze favoriete uitjes in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief