Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pluktuin

Leuke pluktuinen en boomgaarden in de regio Drenthe

Zelf fruit plukken met kinderen is superleuk om te doen. In en om Drenthe vind je gezellige pluktuinen en boomgaarden. Zo kun je zelf appels plukken in een fruitboomgaard of een bos bloemen plukken in een bloemenpluktuin.

Ontdek alle plekken voor een plukuitje in en om Assen, Hoogeveen, Emmen, Meppel, Coevorden en Beilen >

Filters

Filter binnen regio Drenthe
Leeftijd
Reset
Uitagenda

Aardbeien plukken

Helaas, dit is al geweest. Kidsproof tip! Samen aardbeiden plukken bij boerderijwinkel Hoorn.
Uitagenda

Pluktuin open

Helaas, dit is al geweest. Pluktuin open! Kom je eigen fruit en bloemen plukken bij Landwinkel de Markwijkshof.
Eropuit

Kom speuren!

Kom voor een magisch uitje naar het Heksenmuseum in Appelscha, in een enorme tuin speuren!
Uitagenda

OERRR Plantenpers maken

wo 29 apr Zo maak je je eigen herbarium op de lentefair!
Uitagenda

Open dag Kalverliefde

Helaas, dit is al geweest. Kom naar de open dag van Kalverliefde bij boer Gerlof in Echten.
Uitagenda

Wildplukdag

Helaas, dit is al geweest. Ga mee op zoek naar eetbare wilde planten in het Drents-Friese Wold.
Uitagenda

Tulpenpluktuin Beilen

Helaas, dit is al geweest. Kom jij ook Tulpen plukken? Feestelijke tulpen plukdagen in Beilen.
Uitagenda

Stoofperenfeest

Helaas, dit is al geweest. De Perenpluk in Ruinerwold! Naast plukken ook een fijne brocante markt en leuke activiteiten!
Uitagenda

Boederij Fair op de blauwe bessen boerderij

zo 3 mei + meer data Boerderij fair tussen de blauwe bessen. Geniet van een dag vol plezier voor het hele gezin!
Uitagenda

Kom in de Kas | Emmen-Erica

za 11 apr + meer data Kom in de Kas Emmen | Ga de kas in & oogst nieuwe ideeën!
Uitagenda

Oogstfeest Meppen

Helaas, dit is al geweest. Grote en gezellige oogstmarkt met veel oogst gerelateerde kraampjes, workshops voor jong en oud Meppen.
Uitagenda

Wildplukwandeling Boomkroonpad

wo 8 apr + meer data Ga mee op zoek naar eetbare wilde planten in de natuur rondom het Boomkroonpad.
Eropuit

Dieren & Spelen

Naar de kinderboerderij in Meppel? Kom dan naar kinderboerderij Het Erf!

Pluktuinen en fruit plukken in en om Drenthe

Een pluktuin bezoeken is een heerlijk buitenuitje met kinderen. In en om Drenthe kun je op verschillende plekken zelf fruit plukken in een pluktuin of boomgaard. Kinderen vinden het geweldig om tussen de bomen of planten te lopen en hun eigen fruit te verzamelen. Van appels plukken tot aardbeien plukken: het maakt de oogst extra leuk.

Rondom Assen, Meppel en Emmen vind je verschillende plukboerderijen en fruit pluktuinen waar je welkom bent. Hier kun je samen plukken, rondkijken op de boerderij en vaak ook iets lekkers kopen. Sommige plekken organiseren een fruit plukdag of hebben een mooie boomgaard waar je fruit kunt plukken met kinderen.

Wat gaan jullie plukken? Een mandje vol fruit, kleurrijke bloemen uit een bloemenpluktuin of samen rondlopen in de boomgaard? In en rond Assen, Hoogeveen, Emmen, Meppel, Coevorden en Beilen zijn er volop plekken om zelf te plukken en de oogst van dichtbij te beleven. Ook leuk voor een kinderfeestje!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief