Alpaca Tea time
Dromen komen uit: Knuffelen en tea time tussen de heerlijke zachte Alpaca's in Lemelerveld.
Uniek in Nederland knuffelen met alpaca’s onder het genot van een kopje thee met een heleboel lekkers!
Is zo’n alpaca knuffel ook jouw ultieme droom? Knuffelen, foto’s maken en genieten van thee, snoep, koek & chocolade terwijl de alpaca’s nieuwsgierig om je heen dartelen? Bij hun in Lemelerveld kan dat! Reserveer snel want vol = vol.
LET OP! vanaf 10 jaar!
Benieuwd naar de arrangementen? Klik op de roze website button!
Alpaca Boerderij
Openingstijden
In overleg.Prijs
Druk op de paarse button voor meer info.
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Werelderfgoed Publieksdag Veenhuizen
Ontdek de wereld in één dag… gewoon in Veenhuizen, Drenthe. Komen jullie ook?
Blotevoetenpad
Bij Buitencentrum Drents-Friese Wold ligt een bijzonder pad: het blotevoetenpad.
Het Gevangenismuseum
Het Gevangenismuseum laat je vrij! Voor het hele gezin is er van alles te doen en te beleven!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Wereldse avonturen in Drenthe: Werelderfgoed Publieksdag in Veenhuizen
Zin in een dag vol ontdekken, doen en verwonderen? Dan wil je dit niet missen! Op zaterdag 9 mei verandert het Nationaal Gevangenismuseum in één grote ontdekplek tijdens de Werelderfgoed Publieksdag.