
Nazomer wandeling boswachte
Wandel mee met de boswachter in het Dwingelderveld op deze nazomerse dag.
Nazomerwandeling met de boswachter
Wandel mee met de boswachter in het Dwingelderveld op deze nazomerse dag. De gids weet de mooiste plekjes in het Dwingelderveld te vinden. Trek je wandelschoenen aan en neem een verrekijker mee. Een leuke wandeling voor het hele gezin!
Waar we precies langs gaan weten we pas op het allerlaatste moment. De ene keer bezoeken we de Anserdennen. De andere keer lopen we over het Kloosterveld en brengen we een bezoekje aan de schaapskooi. Het is altijd weer een verrassing. Waar we zeker even naar gaan speuren zijn paddenstoelen. De eerste herfstvruchten komen inmiddels voorzichtig tevoorschijn.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Benderse 22
7991 NG Ruinen
Toon op kaart
Meer inspiratie


10-jarig jubileumfeest Duurzaamheidscentrum Assen
Het Duurzaamheidscentrum Assen viert zijn 10-jarig jubileum met een feestelijk programma! Komen jullie?
Rodermarkt Feestweek
Rondom de 4e dinsdag in september staat Roden op z’n kop. Komen jullie ook naar de feestweek?
Weekend van de Wetenschap
Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken wat de wetenschap allemaal kan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
24x beleefbossen in het Noorden
Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!