Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wandeling met nachtwachter

Gezinswandeling met de Nachtwachter

Wandel mee met de Nachtwachter en beleef de duisternis op het Dwingelderveld

Het valt niet mee om verstokte dagkinderen en hun ouders kennis te laten maken met de nacht van het Dwingelderveld, maar de Nachtwachter weet als geen ander hoe hij dat moet aanpakken. Ga met hem mee en ontdek de geheimen van de nacht.

Sluier van Stilte
Stukje bij beetje worden de dagmensen ingewijd in de geheimen van de nacht. Daarbij hoort ook enige kennis van het nachtjargon dat de Nachtwachter gebruikt, zoals het begrip ‘Sluier van stilte’ en de woorden ‘Krekelstem’ en ‘Nachtconcert’. Na de tocht levert de Nachtwachter de deelnemers weer bij ’t startpunt af en gaat vervolgens zelf terug naar het westen, de nacht in. De dagmensen die iets minder dagmens zijn geworden kijken hem na.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bezoekerscentrum Dwingelderveld

Benderse 22

7991 NG Ruinen

Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Open boerderijdagen Drenthe

Kom naar de open boerderijdagen in Drenthe en ontdek samen met de kids waar de zuivel vandaan komt.

Lammetjesdag in Orvelte

Lammetjesdag in Orvelte. Dit vieren zij met pannenkoeken en natuurlijk: beschuit-met-muisjes.

Samson & Marie

Bereid je voor op de gloednieuwe circusshow van Samson & Marie bij Martiniplaza!

Canondagen in musea

Ontdek samen met je kinderen de geschiedenis van Nederland met superleuke activiteiten in musea!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kikkerdril voor dummies! en voor mama’s

Zoon van collega Jantine van Kidsproof Leiden wilde zijn spreekbeurt gaan houden over kikkers en dan moet er natuurlijk kikkerdril mee naar school...Dus dat werd kikkerdril vangen en zich verdiepen in het wel en wee van de drilletjes die tijdelijk komen logeren! Geniet mee van de avonturen van mama Jantine en zoonlief en lees alle driltips!

13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!

Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

Makkelijk: zelf stoepkrijt maken

Stoepkrijt kun je niet alleen in de winkel kopen. Je kunt ook heel makkelijk zelf stoepkrijtverf maken! Super leuk om met een kwast op de stoep een kunstwerk te ontwerpen! Wij hebben dit makkelijke recept voor je getest.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief