Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wolven excursie

Wolvenexcursie Dwingelderveld | Wat weten we eigenlijk van ‘de wolf’?

Wat weten we eigenlijk van ‘de wolf’? Tijdens deze excursie gaan we géén echte wolf zien, maar we gaan wel dieper in op wolven in het algemeen; hoe herken je een wolvenspoor, hoe oud worden ze en hoe zijn de verhoudingen binnen een roedel?

Meer info? Klik op de roze website button

Data:

  • zaterdag 23 mei 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Bezoekerscentrum Dwingelderveld

Benderse 22

7991 NG Ruinen

Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!

Innofuture Hardenberg

Kom opnieuw naar een spectaculaire editie van Innofuture in Hardenberg!

Werelderfgoed Publieksdag Veenhuizen

Ontdek de wereld in één dag… gewoon in Veenhuizen, Drenthe. Komen jullie ook?

Meneer Monster | De Waanzinnige boomhut 5+

Verwacht cartoonesk actietheater vol visuele comedy, energie en spelplezier voor de hele familie.

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

35 tips voor het Hemelvaarts weekend. Wat gaan jullie doen?

Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben wij een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden. Vrolijke Hemelvaartsdag!

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

Wereldse avonturen in Drenthe: Werelderfgoed Publieksdag in Veenhuizen

Zin in een dag vol ontdekken, doen en verwonderen? Dan wil je dit niet missen! Op zaterdag 9 mei verandert het Nationaal Gevangenismuseum in één grote ontdekplek tijdens de Werelderfgoed Publieksdag.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief