Kidsrun 4 mijl Emmen
Kom jij ook mee rennen in de Kidsrun van Emmen?
Ontdek de Kids Run!
Twee toffe afstanden: 500 en 1000 meter.
In de verschillende categorieën van de Kids Run heb je:
Stoere jongens en meiden van 4 en 5 jaar oud
Coole jongens en meiden van 6 t/m 8 jaar oud
Geweldige jongens en meiden van 9 en 10 jaar oud
Ook jongens en meiden van 11 en jaar jaar staan aan de start!
Voor slechts €8,50 kun je meedoen, en dat is inclusief:
- Een startnummer met tijdwaarneming
- Handige spelden
- Toegang tot het digitale klassement
- Een superleuke medaille
- EHBO-service
- Een energieke warming-up en entertainment
- En natuurlijk een verfrissend drankje na afloop!
- Doe mee en beleef een sportieve dag vol plezier!
Meer info via de roze website button
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Open Monumentendag
Spannende kastelen, mooie molens, hoge stadstorens en meer; kies een kidsproof activiteit!
Open dag Brandweer Rolde
Kom naar de Open dag van de Brandweer in Rolde.
Bloemencorso Frederiksoord
Een fleurig, vrolijk en gezellig evenement met schitterende corsowagens, juniorwagens en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!
Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!