Drukkerij Museum
Een levendig grafisch museum in de oude drukkerijstrad Meppel. Heden ontmoet verleden.
In het Drukkerijmuseum kan je samen met de kids, kennis maken met de geschiedenis van het drukken van tekst en het vermenigvuldigen daarvan. Zoals het handzetten met loden letters en het machinezetten. Daarnaast worden er diverse druktechnieken zoals: hoogdruk, steendruk, zeefdruk en offsetdruk gedemonstreerd.
Voor de kinderen (vanaf 4 jaar) is er altijd een leuke speurtocht te doen door het museum heen. Onderweg zijn er diverse activiteiten en op de diverse afdelingen waar vrijwilligers aan het werk zijn, kan er ook iets zelf gemaakt worden.
Drukkerij Museum Meppel
Kleine Oever 11
7941 BK Meppel
Prijs
Volwassenen € 6,50 (incl. koffie of thee) Kind € 4,50 (incl. warme choco of limonade)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Storyworld
Storyworld is het stoerste en leukste museum voor strips, animatie en games!
Mees Kees: De husselrace (7+)
Een nog grotere, interactieve, muzikale voorstelling voor het hele gezin bij Theater de Tamboer.
Hiep Hap Hoera!
Tijdens de herfstvakantie staat bij Natuurmuseum Fryslan alles in het teken van duurzaam eten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!