
Alpaca Tea time
Dromen komen uit: Knuffelen en tea time tussen de heerlijke zachte Alpaca's in Lemelerveld.
Uniek in Nederland knuffelen met alpaca’s onder het genot van een kopje thee met een heleboel lekkers!
Is zo’n alpaca knuffel ook jouw ultieme droom? Knuffelen, foto’s maken en genieten van thee, snoep, koek & chocolade terwijl de alpaca’s nieuwsgierig om je heen dartelen? Bij hun in Lemelerveld kan dat! Reserveer snel want vol = vol.
LET OP! vanaf 10 jaar!
Benieuwd naar de arrangementen? Klik op de roze website button!
Alpaca Boerderij
Lemelerveld
Openingstijden
In overleg.Prijs
Druk op de paarse button voor meer info.
Mail direct
Telefoonnummer
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hoe word ik rijk op Koningsdag?
27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!
17x oranje traktaties voor Koningsdag
Met deze 17 oranje recepten voor Koningsdag maak je er thuis een extra feestelijke dag van. En hoe leuk om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje met je gezin! Of verkoop ze op de kleedjesmarkt ;).
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!