De wereld van OERRR
Bij bezoekerscentrum Dwingelderveld ligt speelnatuur waar je blij van wordt!
Bij het bezoekerscentrum Dwingelderveld is er een speurtocht verkrijgbaar die kinderen op een andere manier naar hun omgeving laat kijken.
Kom langs en ervaar ‘De Wereld van OERRR’. Het zal je verrassen! Een reis door de wereld van OERRR
Rondom het bezoekerscentrum is er van alles te zien en te doen. Een natuurlijke speelplek met waterplassen, een waterpomp waar je naar hartelust water op kunt pompen, dammen kunt maken, zandkastelen kunt bouwen en nog veel meer. Ken je het ‘Mozespad’ al? Als je daar door loopt waan je je bijna onder water. Je kunt precies zien wat er in, op en onder water gebeurt.
In het voorjaar kun je de ontwikkeling van kikkerdril tot echte kikker helemaal volgen in het ven. En in de zomer waan je je in een echt dorp als je door de bramentunnel het wilgenhuttendorp binnen sluipt. Wil natuurlijk mag een klimtoestel niet ontbreken! Genoeg ingrediënten om een gezellige middag in de natuur door te brengen.
Nieuwsgierig? Klik op de “roze website” button voor meer info!
Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Benderse 22
7991 NG Ruinen
Openingstijden
Zie website!Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!
24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Veel plezier met maken! :)
4x orginele paasrecepten
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?