
OERRR Paddenstoelendag
OERRR Paddenstoelendag
In de herfst zie je ze overal tevoorschijn komen, paddenstoelen! Ze hebben allerlei kleuren, verschillende vormen en sommigen hebben wel heel bijzondere namen.
Boswachters zijn op stap gegaan en hebben veel paddenstoelen voor jullie gezocht. Ze worden allemaal uitgestald op een tafel bij het bezoekerscentrum. Ook kan een boswachter jullie meenemen voor een kleine excursie om zelf paddenstoelen te zien.
Na deze wandeling kun je een heerlijke kop bospaddenstoelensoep kopen in het bezoekerscentrum.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Benderse 22
7963 RA Ruinen
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Makkelijk: zelf stoepkrijt maken
Stoepkrijt kun je niet alleen in de winkel kopen. Je kunt ook heel makkelijk zelf stoepkrijtverf maken! Super leuk om met een kwast op de stoep een kunstwerk te ontwerpen! Wij hebben dit makkelijke recept voor je getest.
13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!
Kikkerdril voor dummies! en voor mama’s
Zoon van collega Jantine van Kidsproof Leiden wilde zijn spreekbeurt gaan houden over kikkers en dan moet er natuurlijk kikkerdril mee naar school...Dus dat werd kikkerdril vangen en zich verdiepen in het wel en wee van de drilletjes die tijdelijk komen logeren! Geniet mee van de avonturen van mama Jantine en zoonlief en lees alle driltips!