Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterbeestjes vangen

OERRR waterbeestjes vangen Dwingelderveld

Kom kijken wat er allemaal leeft in het ven bij het bezoekerscentrum. Pak een schepnetje en ontdek welke diertjes onder water leven.

Denk nou niet direct aan snoeken en stekelbaarsjes. De meeste diertjes zijn niet groter dan 1 cm. Maar ze zijn interessant om te leren kennen. Dan ontdek je bijvoorbeeld hoe ze ademen onder water, of hoe ze zich bewegen. Er zijn ook waterbeestjes met hele bijzondere ogen. Kortom, er valt genoeg te ontdekken.

Er is een gids van het Dwingelderveld aanwezig om je te helpen bij het op naam brengen van de waterdiertjes.

De activiteit is op inloop. De gids is aanwezig tussen 10.30 en 13.30 uur. Vooraf aanmelden is niet noodzakelijk. Je kunt je ter plekke bij de balie aanmelden. Het schepnetje krijg je ongeveer drie kwartier te leen.

Draag geschikt schoeisel. Wij adviseren om in de natuur altijd dichte schoenen te dragen, in verband met de veiligheid.

Meer info via de roze website button

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Bezoekerscentrum Dwingelderveld

Benderse 22

7991 NG Ruinen

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomer tip! Spelen bij de Drentse koe

Kom deze zomervakantie uren lang spelen bij de Drentse Koe in Ruinerwold.

Zomervakantie activiteiten bij Miramar Zeemuseum

Een parel van een zomervakantie tip! Ontdek het Miramar Zeemuseum en hun nieuwe tentoonstelling.

Zomervakantie vol avontuur in het Gevangenismuseum

Het Gevangenismuseum laat je vrij! Voor het hele gezin is er van alles te doen en te beleven in de zomer!

Bajescamping

Een nachtje slapen op de binnenplaats van het Gevangenismuseum. Komen jullie ook? 8+

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x Zomervakantie tips in Drenthe, wat gaan jullie doen?

Alsjeblieft zonnige zomertips! Het is zover...de schoolbel gaat, de deuren zwaaien open en de kinderen komen huppelend naar buiten. Zes weken vakantie, heerlijk! Maar er zullen ook momenten zijn waarop ze zich vervelen. Denk dan nog even terug aan deze nieuwsbrief met tips.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe

Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief