
Waterbeestjes vangen
OERRR waterbeestjes vangen Dwingelderveld
In het ven leven vele waterdiertjes.
Denk nou niet direct aan snoeken en stekelbaarsjes. De meeste diertjes zijn niet groter dan 1 cm. Maar ze zijn interessant om te leren kennen. Dan ontdek je bijvoorbeeld hoe ze ademen onder water, of hoe ze zich bewegen. Er zijn ook waterbeestjes met hele bijzondere ogen. Kortom, er valt genoeg te ontdekken.
Inloop tussen 13.00 en 15.30 uur.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum Dwingelderveld
Benderse 22
7991 NG Ruinen
Openingstijden
26 juli 13.00 uurPrijs
Normaal€ 2,50
Toon op kaart
Meer inspiratie


10-jarig jubileumfeest Duurzaamheidscentrum Assen
Het Duurzaamheidscentrum Assen viert zijn 10-jarig jubileum met een feestelijk programma! Komen jullie?
Rodermarkt Feestweek
Rondom de 4e dinsdag in september staat Roden op z’n kop. Komen jullie ook naar de feestweek?
Weekend van de Wetenschap
Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken wat de wetenschap allemaal kan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x beleefbossen in het Noorden
Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!