Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aan de rand v/h bos

Op een prachtige plek, aan de rand van het bos, ligt Bospub de Boerdennen. Een schuur vol lekkers!

Op een prachtige plek in het Nationaal park Dwingelderveld ligt aan de rand van het bos, Bospub de Boerdennen.

Je kunt je auto hier gratis parkeren en een frisse neus halen met de prachtige wandel- en fietstochten die hier beginnen.

In de heerlijke grote tuin met amfitheater kun je hier heerlijk genieten! Ze serveren een uitgebreide menukaart voor lunch en diner maar ook al meer dan vijfentwintig jaar ambachtelijke pannenkoeken. Zij hebben voor een ieder wat op de kaart staan.

Aanrader! Klik op de roze website button voor meer info!

Tip! De paardentram stopt hier voor de deur voor een heerlijke rit of stap je liever op de tandemfiets? 

Bospub de Boerdennen

Bosrand 18

7991 PA Dwingeloo

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Bospub de Boerdennen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x orginele paasrecepten

Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Veel plezier met maken! :)

Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!

Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!

7x DIY tips voor Pasen

Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief