Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Meivakantie tip!

TIP! Kom overnachten in de meivakantie op camping Diever. Bewonder, beleef en geniet!

Camping Diever is een plek waar je even tot rust kunt komen. Optimaal genieten van de natuur en mooie wandelingen en fietstochten maken. En neem gerust je hond mee naar de camping, we weten zeker dat ook je viervoeter het hier geweldig gaat vinden!

Voor de kinderen is de autovrije camping één groot speelparadijs. Ze kunnen boomhutten bouwen, spelen op ons Avontureneiland, in de waterspeeltuin of met een skelter de camping verkennen. In de zomervakantie organiseert het animatieteam diverse activiteiten die in het teken staan van natuureducatie en plezier. Wij zijn zelf natuurliefhebbers en dat delen we graag op een leuke en speelse manier met de jonge kinderen! 
Eerlijk is eerlijk, de camping is minder geschikt voor oudere kinderen. Er is namelijk geen speelhonk, discotheek of anderszins. 

We zijn gespecialiseerd in de magie van de natuur!

Ontdek hun fantastische (boom)hutten en plekken via de roze website button!

Camping Diever

Haarweg 2

7981 LW Diever

Mail direct

Mail direct naar Camping Diever

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!