
Game The Lost Collection
Verzamel dieren en dingen van nu, vroeger én uit de ijstijd op je smartphone
The Lost Collection daagt je uit om naar dieren en dingen te speuren in de uitgestrekte UNESCO Geoparken De Hondsrug en Terra.Vita.
Game voor kids
Er is van alles te beleven te beleven. Speel een quiz om je kennis te testen, ontdek de interessantste weetjes over de geoparken of speel een mini-game waarmee je een prehistorisch dier of ding vangt. Krijg jij de collectie met dieren en archeologische vondsten helemaal compleet? De opbrengst van je speurtocht vind je terug in je eigen bibliotheek.
Gratis app
Download het spel gratis via de Google Play Store of de Apple App Store.
Meer info
Kijk voor alle informatie op de website, klik door via deze roze button
TIP: De Sabeltandtijger route in Exloo
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 12x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe
Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.