Pups van Mannes opening
Opening vernieuwde speelroute 'Pups van Mannes' met openingsfeest. Komen jullie ook?
De vernieuwde speelroute
De vernieuwde Pups van Mannes Speelroute start bij het iconische standbeeld van Mannes en slingert door de hele binnenstad. Met twee nieuwe speelpunten zijn er nu in totaal acht onderdelen waar gezinnen samen opdrachten kunnen uitvoeren, wat de tocht interactief en avontuurlijk maakt.
Er is een speciale kidskaart ontwikkeld die kinderen kunnen invullen en inleveren bij de VVV Assen voor een klein presentje. De kaart is vanaf gratis verkrijgbaar bij diverse punten in de stad en regio, waaronder als hoofdpunt het VVV kantoor.
Openingsfeest op Dierendag
De feestelijke heropening vindt plaats op Dierendag, vrijdag 4 oktober, van 15.00 tot 17.00 uur. Wethouder Bert Jan ten Oever en kinderburgemeester Edwin openen om 15.00 uur de route officieel bij het standbeeld van Mannes op het station van Assen. Kinderen kunnen daarna met hun (knuffel)huisdier de route lopen. De route eindigt bij het Koopmansplein waar er extra kinderactiviteiten, een stormbaan en springkussens zijn, een traktatie voor de kinderen en iets lekkers en waterbakken voor de viervoeters.
Het belooft een gezellige middag te worden voor het hele gezin. Meer info via de roze website button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
De brief voor de koning (8+)
Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo
Ontdek het Makersfestival
Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?
Bak ook mee voor KiKa!
Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Lammetjesdagen in Drenthe! Laat de lente beginnen!
Het zonnetje komt steeds vaker te voorschijn. Goed nieuws want in het voorjaar worden de lammetjes geboren. Om dat te vieren zijn er overal in Drenthe Lammetjesdagen! Bewonder de super schattige lammetjes met het hele gezin. Een tof uitje in de lente.
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!