Glitter outfit (4+)
Glitter outfit (4+)| Maak je eigen glitterstrik of -haarband voor de feestdagen bij DNK.
Glitter outfit (4+) |Je eigen glitterstrik of -haarband voor de feestdagen
Genre: Kind/familie
De feestdagen staan voor de deur en daar hoort een feestelijke outfit bij! Ontwerp je eigen strik of haarband van vilt of andere stoffen en laat het door de lasersnijder uitsnijden of bedruk het met glittersteentjes en een hotfix-applicator. Kom langs en leef je uit!
Deze workshop is voor kinderen tussen de 4 en 7 jaar. Op donderdag 14 december wordt de workshop gegeven voor kinderen vanaf 7 jaar.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
De Proefkeuken en de WC van tijd 8+
Een energieke en hilarische voorstelling voor nieuwsgierige kinderen en hun (groot)ouders
Open Monumentendag
Spannende kastelen, mooie molens, hoge stadstorens en meer; kies een kidsproof activiteit!
Bloemencorso Frederiksoord
Een fleurig, vrolijk en gezellig evenement met schitterende corsowagens, juniorwagens en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!
Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!