Speurtocht in het Asserbos
Het WWF heeft een leuke speurtocht voor kinderen gemaakt.
Speurtocht in het Asserbos
Van 13.30 tot 16.30
Gratis
Het WWF heeft een leuke speurtocht voor kinderen gemaakt. Hij is geschikt voor alle leeftijden.
De speurtocht komt langs verschillende bomen rondom het Duurzaamheidscentrum Assen. Ook ga je het Asserbos in en ontdek je allemaal leuke weetjes!
Gezellig om samen met het gezin te speuren naar de opdrachten in het bos.
Lukt het jou om alle letters te vinden?
Aanmelden en kosten
De speurtocht is tussen 13:30 en 16:30 gratis af te halen bij de balie van het Duurzaamheidscentrum Assen. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Open boerderijdagen Drenthe
Kom naar de open boerderijdagen in Drenthe en ontdek samen met de kids waar de zuivel vandaan komt.
Paard & Erfgoed
Paard en Erfgoed is een super leuk plattelandsfeest voor het hele gezin!
kids Prentenboekjesfestival (2+ en 4+)
De foyer van De Tamboer wordt omgetoverd tot een prachtige Prentenboekenstad waarin naar hartenlust in kaBlogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!
Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!
23 tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!