Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speurtocht in het Asserbos

Het WWF heeft een leuke speurtocht voor kinderen gemaakt.

Speurtocht in het Asserbos

Van 13.30 tot 16.30

Gratis

Het WWF heeft een leuke speurtocht voor kinderen gemaakt. Hij is geschikt voor alle leeftijden.
De speurtocht komt langs verschillende bomen rondom het Duurzaamheidscentrum Assen. Ook ga je het Asserbos in en ontdek je allemaal leuke weetjes!

Gezellig om samen met het gezin te speuren naar de opdrachten in het bos.
Lukt het jou om alle letters te vinden?

Aanmelden en kosten
De speurtocht is tussen 13:30 en 16:30 gratis af te halen bij de balie van het Duurzaamheidscentrum Assen. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Duurzaamheidsentrum Assen

Bosrand 2

9401 SL Assen

Mail direct

Mail direct naar Duurzaamheidsentrum Assen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Sprookjesdagen Hardenberg

Tijdens het Hemelvaartweekend verandert het centrum van Hardenberg in een magische sprookjeswereld

Het langste Blotevoetenpad van Nederland!

Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!

Open boerderijdagen Drenthe

Kom naar de open boerderijdagen in Drenthe en ontdek samen met de kids waar de zuivel vandaan komt.

GRIMM 8+ in Assen

De doldwaze collagevoorstelling voor jong en oud bewijst dat hiphop en ballet een gouden duo zijn.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!

Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

35 tips voor het Hemelvaarts weekend. Wat gaan jullie doen?

Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben wij een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden. Vrolijke Hemelvaartsdag!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief