Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spetterend feestje!

Een spetterend kinderfeestje bij DX Adventurepark!

Vier je kinderfeestje bij DX Adventurepark en ga spelen op het aquapark.
Het aquapark is een parcours waarop je kunt glijden, klimmen, slingeren, klauteren, balanceren en zelfs gelanceerd kan worden vanaf de blob.

Iedereen krijgt een soft helm, wetsuit en zwemvest aan. Na instructie van onze instructeur mag je onder begeleiding van een volwassene 50 minuten spelen op het aquapark.

Nadat je op het aquapark bent geweest krijg je een zakje chips en wat drinken. Nog niet uitgespeeld? Maak de vetste tricks op de trampoline en land in de Bigairbag of ga spelen in de obstacle playground. Na afloop van het kinderfeestje krijgt de jarige een leuk cadeautje.

DX Adventurepark

Houtvester Jansenweg 2

9462 TB Gasselte

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar DX Adventurepark

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfst! 19x leuke dingen om te doen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?

Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief