Pannenkoeken en ijsjes!
Bij Fenomini in Zuidlaren kan je heerlijk terecht voor pannenkoeken en ze hebben een ijssalon!
Genieten van een heerlijke pannenkoek of een ijsje bij Fenomini!
Een stijl die je doet denken aan het oude vertrouwde van vroeger gecombineerd met de moderne stijl en mogelijkheden van nu.
Hun producten worden allemaal ambachtelijk bereid in hun eigen bakkerij of banketbakkerij. Het is dus altijd lekker vers en smakelijk, met een breed assortiment. Bijvoorbeeld hun specialiteit: een Drentse wafel met slagroom & kersensaus of een heerlijke pannenkoek!
Kortom genoeg keuze voor het hele gezin!
Fenomini pannenkoeken en ijssalon
Stationsweg 22
9471 GR Zuidlaren
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
35 tips voor het Hemelvaarts weekend. Wat gaan jullie doen?
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben wij een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden. Vrolijke Hemelvaartsdag!