Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlot varen

Ieder kind droomt er wel eens over: een eigen vlot bouwen en daarmee varen!

Kinderen kunnen varen en spetteren in het prachtige natuurgebied Takkenhoogte-Meeuwenveen (in het Reestdal). Kinderen (van 6 tot en met 12 jaar) gaan zelf een vlot bouwen van tonnetjes en hout. Daarmee gaan we het water op. Een zwemdiploma is verplicht.

Deelname is gratis, maar aanmelden is noodzakelijk en kan via de roze website button!

Ieder kind droomt er wel eens over: een eigen vlot bouwen en daarmee varen! Liefst met een piratendoek om het hoofd geknoopt en een zwart ooglapje op. Met schotten, tonnetjes en touw komen we een heel eind. Zodra het vlot klaar is gaan we te water en peddelen over het water van Takkenhoogte-Meeuwenveen. Al peddelend gaan we op ontdektocht.

We gaan vanaf het water op zoek naar allerlei planten en dieren. Onze begeleiders kunnen er alles over vertellen.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Het Drentse Landschap

Kloosterstraat 5

9401 KD Assen

Openingstijden 8 aug 14.00 uur
Prijs Gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Verlichte trekkertocht Hardenberg

Verlichte trekkertocht Hardenberg

De Zoete Zusjes theatershow 3+

De zoete zusjes lossen het op | Een vrolijk avontuur vol muziek en humor bij theater de Tamboer.

Kerstvakantie in het Gevangenismuseum

Kom deze kerstvakantie naar het Gevangenismuseum en ontdek de leuke activiteiten!

Winterfestival Drentse Koe

De Drentse Koe bestaat 20 jaar en dat vieren ze met een knalfeest en een nieuwe speelschuur!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

5x Kidsproof musea in Drenthe

Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

10x Gemakkelijke kersthapjes

Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >