Boogschieten
Laat de oermens in je los en kom boogschieten bij het Hunebedcentrum.
Boogschieten
Laat de oermens in je los! In de prehistorie was jagen met pijl en boog één van de belangrijkste vaardigheden. Onder begeleiding van oermensen leer jij boogschieten. Ben je al een ervaren schutter? Ook dan ben je welkom om te proberen in de roos te mikken.
Je kunt bij het Hunebed centrum in de zomervakantie komen boogschieten tussen 13:00 – 16:00 op dinsdagen en zondagen.
Deze activiteit is geschikt voor kinderen. Je kunt gratis meedoen op vertoon van een geldig entreebewijs.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Verlichte trekkertocht Hardenberg
Verlichte trekkertocht Hardenberg
Winterfestival Drentse Koe
De Drentse Koe bestaat 20 jaar en dat vieren ze met een knalfeest en een nieuwe speelschuur!
De Zoete Zusjes theatershow 3+
De zoete zusjes lossen het op | Een vrolijk avontuur vol muziek en humor bij theater de Tamboer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!