
Rondleiding Archeoloog
Mee op rondleiding met de archeoloog |Ben jij benieuwd hoe een archeoloog te werk gaat?
Ben jij benieuwd hoe een archeoloog te werk gaat?
Sinds de zomer van 2022 heeft het Hunebedcentrum een eigen opgravingsterrein. Dit terrein is aangelegd aan de hand van vondsten die gedaan zijn bij het bouwen van een woonwijk in Borger. Eén van onze oertijdhuizen, het bronstijdhuis, is zelfs nagebouwd aan de hand van de kennis die archeologen hebben opgedaan bij deze opgravingen.
Op sommige dagen in de meivakantie kan je een rondleiding krijgen van onze archeoloog. Zo kom je precies te weten hoe archeologie in zijn werk gaat. Hoe kom je van een vondst tot een verhaal? Vind antwoord op al jouw archeologische vraagstukken!
De rondleiding start om 14:00 in de museumhal. De duur is +/- 45 minuten.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Stoofperenfeest
De Perenpluk in Ruinerwold! Naast plukken ook een fijne brocante markt en leuke activiteiten!
10-jarig jubileumfeest Duurzaamheidscentrum Assen
Het Duurzaamheidscentrum Assen viert zijn 10-jarig jubileum met een feestelijk programma! Komen jullie?
Rodermarkt Feestweek
Rondom de 4e dinsdag in september staat Roden op z’n kop. Komen jullie ook naar de feestweek?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
24x beleefbossen in het Noorden
Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!