
Vertelmiddag Hunbedcentrum
Vertelmiddag over Oek, een kind van de hunebedbouwers.
Speciaal voor kinderen tussen de 4 en 9 jaar oud is er deze vakantie een vertelmiddag. Er wordt verteld over Oek, een kind van de hunebedbouwers.
De kinderen zelf mee kunnen doen aan het verhaal en maken zo kennis met de wereld van de hunebedbouwers.
De activiteit start om 12:00 en om 14:00 en is gratis op vertoon van een geldig entreebewijs.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Hunebedcentrum
Hunebedstraat 27
9531 JT Borger
Openingstijden
19, 20 en 26 februari
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe
Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
De 12x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!