
Oergezellig winkeldorp
Kom spelen, doen, beleven, genieten, shoppen, eten en drinken in dit overdekte oerdorpje, HunebedCity.
Hunebedcity, een bezoekje waard deze zomervakantie!
Het voormalige gemeentehuis van Borger is een echt seventies pand, met splitlevelniveaus en een doolhof aan gangen met allerlei verborgen hoekjes. Door een paar openingen in muren te maken, kon er een heus winkeldorp van worden gemaakt.
Wandel op je gemak van winkel naar winkel en verbaas je over de vele creatieve uitspattingen die u onderweg tegenkomt. En geniet zeker ook van de huisgemaakte lekkernijen in het lunchcafé. Speciale aandacht is er voor kinderen. Die kunnen heerlijk spelen in de speelgrot of in het Tiny House.
Kom langs en geniet van de gezellige sfeer die er dankzij het bijzondere personeel is. Hunebedcity is namelijk een werkplek voor mensen met een arbeidsbeperking.
Tip: Met mooi weer kan je lekker genieten op het terras in hartje Borger en hebben deze zomer veel braderien.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
HunedbedCity
Hoofdstraat 32
9531 AG Borger
Openingstijden
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Stoofperenfeest
De Perenpluk in Ruinerwold! Naast plukken ook een fijne brocante markt en leuke activiteiten!
10-jarig jubileumfeest Duurzaamheidscentrum Assen
Het Duurzaamheidscentrum Assen viert zijn 10-jarig jubileum met een feestelijk programma! Komen jullie?
Weekend van de Wetenschap
Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken wat de wetenschap allemaal kan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
24x beleefbossen in het Noorden
Lekker met de kids eropuit naar buiten, een rondje wandelen! Alleen ze hebben soms geen zin in een boswandeling. Overtuig ze met deze leuke beleefpaden, beleefbossen en natuurspeeltuinen in het Noorden. Dit zijn onze favorieten in Groningen, Friesland, Zwolle en Drenthe. Mis je jouw favoriet? Laat het ons weten!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!