IJsbaan Ruinerwold
Kom je ook schaatsen op natuurijsbaan in Ruinerwold?
Welkom bij IJsvereniging Ruinerwold
IJsvereniging Ruinerwold is opgericht op 25 november 1919. De vereniging houdt zich bezig met het onderhouden en openstellen van de natuurijsbaan tijdens de winterperiode. Deze ijsbaan bevindt zich achter het Dorphuis de Buddingehof, links gelegen van de voetbalvelden.
IJsvereniging Ruinerwold
Dijkhuizen 70A
7961 AM Ruinerwold
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
Lammetjesdagen in Drenthe! Laat de lente beginnen!
Het zonnetje komt steeds vaker te voorschijn. Goed nieuws want in het voorjaar worden de lammetjes geboren. Om dat te vieren zijn er overal in Drenthe Lammetjesdagen! Bewonder de super schattige lammetjes met het hele gezin. Een tof uitje in de lente.
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!