IJsbaan Assen
In hartje winter kun je hier heerlijk in de openlucht schaatsen. Schaatsbaan Witten in Assen.
Is gelegen in Witten achter cafe Van Veen. In hartje winter kunt u hier heerlijk, in de openlucht, een paar rondjes schaatsen. De vrijwilligers van ijsvereniging Witten doen hun uiterste best om het ijs iedere winterse periode weer schaatsklaar te maken.
Meer info en openingstijden? Klik op de roze website button
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Indoor Speelparadijs Funzone Hoogeveen
Funzone in Hoogeveen. Indoor speelparadijs voor groot en klein.
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? 14x tips!
Wat gaan jullie doen in de meivakantie? Wij hebben wel wat ideetjes voor je! Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!