
Eropuit bij Klompenmuseum
Bij het Internationaal Klompenmuseum, komen klompen tot leven!
Bij het Internationaal Klompenmuseum, komen klompen tot leven! Hun collectie omvat ruim 2.400 paar klompen en ander schoeisel met een houten zool uit meer dan 40 landen, en is daarmee de grootste en meest uitgebreide collectie ter wereld.
Iedereen weet wat klompen zijn en hoe ze er uitzien. Althans, dat denken velen. De meeste mensen kennen wel de klompen met de drie kruisjes in het wapen van de stad Amsterdam, sommigen misschien de 2 V-tjes van Van Vilsteren, een klompenfabriek die in de buurt van Zwolle stond.
Maar hun bezoekers zeggen allemaal dat ze niet wisten dat er zoveel mooie en verschillende klompen uit zoveel landen zijn.
Kom en laat je verrassen! Ze hebben honderden stuks gereedschap, enkelvoudige machines en een schat aan informatiemateriaal. Voor jong en oud!
Klik op de roze website button voor meer informatie!
Internationaal Klompenmuseum
Wolfhorn 1A
9761 BA Eelde
Openingstijden
Museum open: dinsdag t/m zondag van 14-17 uur, van 30 maart tot 1 november 2019Prijs
Volwassenen € 5,00 per persoonKinderen 6 – 12 jaar € 2,50 per kind
Kinderen tot 6 jaar gratis