Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Joytime toffe activiteiten!

Joytime een van de stoerste speeltuinen in Drenthe. Midden in de natuur en vol uitdaging!

Ben jij graag lekker bezig en hou je van uitdaging? Welkom bij Joytime Vrijetijdsactiviteiten!

Of je nu op zoek bent naar een programma voor een familiedag, kinderfeestje of een schoolreisje: bij Joytime ben je in Drenthe aan het juiste adres. Zij organiseren recreatieve en sportieve outdoor activiteiten voor alle denkbare groepen, maar ook individueel of met een kleine groep kun je bij Joytime terecht. Dankzij de indoor mogelijkheden zijn de activiteiten het hele jaar beschikbaar! Veel outdoor activiteiten zijn ook met kouder weer te doen: zij bekijken dit graag voor jullie en stellen graag jullie ideale uitje samen. 

Het Outdoor Belevingspark. Meer dan 20 activiteiten voor één prijs en al te boeken vanaf één persoon. En dat op een unieke locatie, midden in de natuur. Ook het Outdoor klimpark door de bossen van Grolloo en de groepsactiviteiten zijn een beleving op zich. Zin en een hapje en een drankje. Op hun strandpaviljoen is het heerlijk vertoeven met het hele gezin!

Meer info? Klik op de roze website button!

Joytime

Oostereind 12A

9444 XD Grolloo

Openingstijden In overleg
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Joytime

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Storyworld

Storyworld is het stoerste en leukste museum voor strips, animatie en games!

Herfstvakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum

Wil je iemand in de boeien slaan, je verstoppen in een oude cel, of met een oude Boevenbus mee?

Hiep Hap Hoera!

Tijdens de herfstvakantie staat bij Natuurmuseum Fryslan alles in het teken van duurzaam eten!

Verhalenavond

Luister naar drie meeslepende, grappige en soms griezelige verhalen over de gevangenis en de kinderen.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?

Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!

Herfst! 19x leuke dingen om te doen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief