Trampolinepark Jump Style Assen!
Jump, Jump, Jump, ontdek de wereld van trampolinespringen bij Jumpstyle in Assen!
Kinderen vanaf 7 jaar opgelet: lekker springen en alles lolslaten. Het is heerlijk! Lukt het je al om een salto te maken? Of liever een flikflak? Je valt namelijk altijd zacht, dus probeer het maar. Er is een coole slamdunk, probeer zo vaak mogelijk springend te scoren met een basketbal. Dit is pas sporten!
Mocht dit echt jou ding zijn, kun je zelfs freerunningles krijgen. Zo leuk!
Kabouterjump
Springen voor de allerkleinsten! Jumpstyle Assen biedt ook voor kinderen t/m 7 jaar trampolinespringen aan. Elke zaterdagochtend van 10:00 – 12:00
Lekker springen, dansen, ontdekken en grenzen opzoeken in een veilige omgeving. Dit alles op leuke muziek van onder andere K3, telekids en kinderen voor kinderen.
Wil jij je kinderfeestje hier vieren? Of toch iets anders? Kijk dan bij hun kinderfeestjes.
Jumpstyle Assen
J.C. van Markenstraat 6a
9403 AJ Assen
Openingstijden
Maandag: gesloten (15:00 - 20:00 sportlessen) Dinsdag: gesloten Woensdag: 12:00 - 18:00 Donderdag 14:00 - 17:00 (17:00 - 20:00 sportlessen) Vrijdag: 14:00 - 20:00 Zaterdag: 10:00 - 20:00 Zondag: 12:00 - 18:00 In vakanties zijn zij extra geopend.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dé Sinterklaas intochten 2025 van Drenthe
De leukste sinterklaasintochten van 2025 in Drenthe! Zaterdag 15 november is het eindelijk weer zover!
De 8x binnenspeeltuinen in Drenthe!
Dit zijn de 8x leukste binnenspeeltuinen en trampolineparken om te bezoeken, in Drenthe! Weer of geen weer!
Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen
Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regenachtige dagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?