Belle Fair Echten
Kom naar de Belle Fair in Echten. Naast workshops zijn er ook veel leuke activiteiten, muziek en eten.
Zin om samen mooie creaties te maken en ze te verkopen op de BelleFair? Dat kan, speciaal voor kinderen tussen de 4 en 14 jaar oud die in of rond Echten wonen!
Naast de workshops zijn er ook veel leuke activiteiten, muziek en eten. Allemaal voor de kleintjes. Aanmelden is wel verstandig, maar deze activiteit is helemaal gratis.
20 April 2024 wordt de Bellefair gehouden van 11.00 tot 19.00!
Een dag vol kraampjes, muziek, eten, cultuur en van alles voor de kids.
Entree = GRATIS!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Lammetjesdag Ruinen
Een gezellige lammetjesdag bij de schaapskudde in Ruinen! Komen jullie ook de lammetjes zien dartelen?
12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen
Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL
Paastip! Lammetjesdag Holtinger Schaapskudde
Op 2e Paasdag is het 'kroamschudden' bij de Holtinger Schaapskudde in Havelte.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!
24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Veel plezier met maken! :)
4x orginele paasrecepten
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?