Bosbaden voor gezinnen
Bosbaden voor gezinnen in het Noordlaarderbos.
Bosbaden voor gezinnen in het Noordlaarderbos
Tijdens deze activiteit beleef je samen met het hele gezin de bijzondere natuur en verhalen van het Noordlaarderbos en maak je op laagdrempelige wijze kennis met shinrin yoku, de uit Japan afkomstige kunst van het bosbaden. Ga samen je eigen neus achterna naar iets wat bloemig of aards of gewoon interessant ruikt! Welke zintuigen gebruik je allemaal in het bos?
Geniet van dit moment van ontspanning en kom meer te weten over het Noordlaarderbos! We wandelen een route van ongeveer 2-3 kilometer door het Noordlaarderbos en staan stil bij een aantal bijzondere plekken in het bos. Met een paar korte oefeningen ervaren we samen het bos met al onze zintuigen.
Ga je mee?
Let op: Wegens de slechte staat van de toegangswegen rondom het Noordlaarderbos is het niet mogelijk om grenzend aan het bos te parkeren. De kans is te groot dat er auto’s vast komen te zitten. Parkeren is mogelijk bij de parkeerplaats van de ijsbaan in Noordlaren. Deze parkeerplaats bevindt zich direct achter de openbare basisschool de Rieshoek, dit is ter hoogte van de Zuidlaarderweg 63 in Noordlaren. Vanaf hier is het ongeveer 10 minuten lopen naar het Nivonhuis waar de activiteit zal starten.
Meer info via de roze website button
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!
10x Kerst knutsels
Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijn, glitters en knutselmaterialen. Wij hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.