Wandelen op het Plankenpad
Het plankenpad in Nationaal Park Dwingelderveld! Ontdek de familie wandelroute hier!
Deze geweldige route ligt in het Dwingelderveld. Het is een heerlijke plek om samen van de natuur te genieten.
Een van de vele wandelroutes in dit Nationale Park is het Plankenpad. Een prachtige route van 5,5 km. Heel verrassend, van smalle paadjes tot weidse vergezichten. Het is niet geschikt voor kinderwagens en rolstoelgebruikers. Honden mogen ook mee, mits aangelijnd.
Deze route start bij de Boslounge Spier, Parkeerplaats Oude Postweg Spier. Als je van de A28 komt, afslag Spier en volg de borden naar Dwingeloo. Bij de boslounge is een parkeerterrein en start de route. Volg de witte bordjes en ontdek dit pareltje van een familiewandeling!
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Avontuurlijk verhaal en pad
Het Houten Pad van Theodoor is niet alleen een verhaal over een avontuurlijk varkentje, maar ook een pad!
Kerstvakantie in het Gevangenismuseum
Kom deze kerstvakantie naar het Gevangenismuseum en ontdek de leuke activiteiten!
Wandelen op het Plankenpad
Het plankenpad in Nationaal Park Dwingelderveld! Ontdek de familie wandelroute hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
5x Kidsproof musea in Drenthe
Drenthe is rijk aan geschiedenis en hebben dan ook een aantal toffe musea voor kinderen. Daarom hebben wij onze 5 favorieten op een rijtje gezet voor je. Genoeg inspiratie voor de regenachtige dagen of een gezellig uitje met het hele gezin tijdens de vakantie!
10x Gemakkelijke kersthapjes
Onze collega Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten!