Kabouterpad Emmerdennen
Kabouterpad Emmerdennen | Van kabouterpaaltjes, huisjes en deurtjes. Twee routes.
Het kabouterpad is een mooie korte route voor jong en oud door een gedeelte van de Emmerdennen.
De Emmerdennen is een prachtig dichtbegroeid bos met rijke geschiedenis.
En door dat bos loopt een kabouterpad wat helemaal wordt onderhouden door vrijwilligers. Inmiddels zijn alle kabouterpaaltjes vernieuwd en kun je overal kabouterhuisjes, deurtjes en meer vinden. Er zijn 2 afstanden, een route van 1,1 km en een route van 2,2 km.
Kabouterpad Emmerdennen
Laan van de Bork 101
7823 RB Emmen
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Indoor spelen bij Skik Assen
Deze indoorspeeltuin is een fijne plek voor gezellig dagje uit met hele gezin!
Weekend van de Wetenschap 2026
Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken en beleven op mega veel interessante plekken!
Verhalenavond
Luister naar meeslepende, grappige en soms griezelige verhalen over de gevangenis en de kinderen.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!
Kabouters uitjes & paden Drenthe
Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!
Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!