Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

(Natuur)Speeltuin Theehuis

Een hele toffe speeltuin bij Theehuis 't Hunebed in Havelte

Er is bij het theehuis veel te beleven: de prachtige speeltuin, het spetterende waterplein en de deinende luchtkussens en trampolines. Allemaal gratis te gebruiken mits je een consumptie bij ons bestelt! Het is niet toegestaan om zelf meegebrachte etenswaren te nuttigen. Wilt je een balletje slaan op onze midgetgolfbaan die naast het theehuis ligt? Ook dat kan!

Zij kunnen ook je arrangement helemaal compleet maken met een prachtige rondrit per oude legertruck door het Holtingerveld. Leuk voor jong en oud!

??De Heide Express rijdt u door een schitterende omgeving met bos, heide, hunebedden, grafheuvels en restanten uit de Tweede Wereldoorlog. Ook een bezoek aan de schaapsherder met zijn kudde is mogelijk.??

Meer info? Klik op de roze website button!

Speeltuin 't Hunebed

Van Helomaweg 47

7973 JC Darp

Openingstijden Zie website
Prijs Speeltuin is gratis mits consumptie
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!