Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Straatfestivaltheater Emmen

Het straattheaterfestival C'est la Vie in Emmen.

Het (gratis!) straattheaterfestival C’est la Vie vindt zondag 20 juli plaats in het centrum van Emmen! Ook dit jaar zijn er weer mooie straattheateracts en in de avond veel muziek.

Het festival is zoals altijd, gratis toegankelijk voor iedereen. Verschillende vormen van straattheater wederom gecombineerd met een braderie en vlooienmarkt. Via de vrolijke marktkramen wandelt u vanzelf langs alle straattheateroptredens.

’s Avonds gaat het feest door en neemt de horeca het stokje over met een gevarieerd muziekprogramma. Op verschillende podia in het centrum treden bands op. In het programmaboekje (vanaf juli beschikbaar) en op de website vindt u alle informatie.

Het C’est la Vie festival begint om 10 uur met de vlooienmarkt en braderie. Vanaf 13.00 uur barst het straattheater los. Het straattheater en de markt duren tot 17.00 uur. ’s Avonds kan men zich tot in de kleine uurtjes blijven vermaken met een gevarieerd muziekprogramma georganiseerd door de lokale horeca, op diverse podia in het centrum van Emmen.

Meer info via de roze website button.

Data:

  • zondag 20 juli 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Cestlavie Emmen

Schoolstraat 5

7811 XX Emmen

Openingstijden Zondag 20 juli 2025
10.00 - 23.45 uur
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!

Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!

50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe

Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

De 12x leukste pannenkoekenrestaurants

Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief