Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Struunpad Koekangerveld

Struunpad Koekangerveld

Natuur en landschap zijn om van te genieten! Lekker struinen door een prachtig natuurgebied over onverharde paden…

De start van het  Struunpad is bij het infobord bij Dorpshuis “De Veldhoek” aan de Ruinerweg in Koekangerveld. Op het infobord staat de gehele route aangegeven. De route is duidelijk gemarkeerd, dus verkeerd lopen is niet mogelijk. Diverse objecten op de route zijn voorzien van informatieborden. Sommige informatieborden zijn voorzien van QR-codes (quick response). Met een smartphone en  geschikte app is het mogelijk om meer informatie over bepaalde objecten op te vragen.

Meer info? Klik op de roze website button

Struunpad Koekangerveld

Ruinerweg 24a

7958 RC Koekange

Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie activiteiten

Kom naar het Hunebedcentrum deze herfstvakantie en ontdek hun (gratis) oer activiteiten!

Storyworld

Storyworld is het stoerste en leukste museum voor strips, animatie en games!

KinderTheaterFestival, hét festival voor kinderen in De Tamboer

Dit jaar de Jeugdtheaterdag in een nieuw jasje met een nieuwe naam: KinderTheaterFestival.

Mees Kees: De husselrace (7+)

Een nog grotere, interactieve, muzikale voorstelling voor het hele gezin bij Theater de Tamboer.

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?

Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Herfst! 19x leuke dingen om te doen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief