Tuinvogeltelling
Duik de tuin in of het balkon op en tel mee! Hoeveel vogels spot jij?
Tel op zaterdag 25 en zondag 26 januari 2025 één keer een half uur de vogels in je tuin of op je balkon. Meedoen is leuk, gemakkelijk en je helpt de vogels!
Doe je mee? Begin dan nu alvast en biedt voldoende voedsel en water aan, als je dat nog niet deed. Zo heb je straks een tuin of balkon vol kwetterende vogels. Tips nodig om zelf vogelvoer te maken? Klik hier!
Noteer alle vogels van een soort in je tuin of op je balkon op de handige tellijst.
Weet je niet precies welke vogel het nu eigelijk is die daar lekker zit te smikkelen in je tuin? Check dan de top 25 van de meest voorkomende vogels.
Vul je telling uiterlijk maandagochtend 27 januari in vóór 12 uur.
Geef je telling door via het telformulier op de website via de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Oliebollenbal Theater de Tamboer
Kom naar het oliebollen bal bij Theater de Tamboer en neem de kids mee!
Kerstvakantie in het Gevangenismuseum
Kom deze kerstvakantie naar het Gevangenismuseum en ontdek de leuke activiteiten!
Op avontuur in het Universiteitsmuseum
Ontdek in de kerstvakantie de wetenschap in de knutsel- en experimentenzaal in het Universiteitsmuseum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
12x Kerstvakantietips in Drenthe! Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont! Want, er is zo veel te doen in deze kerstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, spelen op de boerderij of terug in de tijd. Vervelen is geen optie!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!