Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Als aapjes klimmen

Kom klimmen in het spannende en het uitdagende klimbos in Veenhuizen!

Wie wil klauteren tussen de boomtoppen is bij Actief Veenhuizen aan het goede adres. In ons klimbos hebben ze een mooie route met uitdagende hindernissen gemaakt. Klimmen van boom naar boom en dat op een hoogte van 5 tot 8 meter. Een spannende activiteit voor wie actief en grensverleggend bezig wilt zijn in de natuur.

Het klimbos is een leuke activiteit voor scholen, families, verenigingen, vriendengroepen en bedrijven. Maar ook alleen of met het gezin kun je bij ze terecht.

Meer info? Klik op de roze website button!

Let op: Voor kinderen vanaf groep 6 van de basisschool! (Er wordt geen uitzondering gemaakt!!)

Klimbos Veenhuizen

Meidoornlaan 40

9341 AP Veenhuizen

Openingstijden Zie website
Prijs €14,00 per deelnemer
Mail direct

Mail direct naar Klimbos Veenhuizen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kabouters uitjes & paden Drenthe

Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!

13x warme chocolademelk

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Vind herfstschatten en ga daarna leuk aan de knutsel!

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!